CARWASH Hradec Králové

Automyčka

Zabýváme se profesionálním čištěním automobilů ruční metodou s důrazem na šetrnost a kvalitu používané technologie. Pracujeme v naší vyhřívané dílně, kde Vám můžeme v případě menších prací zrenovovat Váš automobil na počkání, zatímco si v klidu odpočinete např. u šálku dobré kávy. Rádi Vám zajistíme také vyzvednutí a vrácení automobilu na předem určené místo.

Ruční mytí aut

Je obecně známo, že 100% ruční mytí je zárukou šetrného zacházení k laku oproti automatických automyček. Nenechte se však oklamat jednoduchostí ruční práce. Ačkoli se může každému na první pohled zdát, že ruční mytí je snadnou procedurou, při neodborném zacházení s nevhodnými nástroji a chemii může dojít k trvalému poškození laku. Přenechte proto tuto neméně podstatnou záležitost odborníkovi.

Využíváme pouze profesionální autokosmetiku na odstranění mastnoty a špíny. Každý detail (kapota, okna, pneu, plasty, zádveří apod.) proměníme v holou čistotu.

Užijte si své auto opět perfektně čisté, připomeňte si vůni a krásu jako byste jej právě zakoupili. Nehoníme se za čísly, dbáme hlavně na kvalitu a preciznost, abyste z naší myčky odjeli zcela spokojeni a zároveň se k nám rádi opět vraceli.

Čištění interiérů aut

Prach, špína, chlupy od zvířat, roztoči nebo různé nečistoty bývají běžnou součástí vozu většiny řidičů. To vše našemu zdraví rozhodně nepřispívá, ba naopak. Dopřejte svému autu důkladnou profesionální péči.

Postaráme se o kompletní vyčištění interiéru Vašeho vozu, obnovíme zašlé plasty, provedeme čištění a ošetření kůže, důkladné vysátí interiéru (podlaha, koberečky, sedačky, kufr apod…), vytepování interiéru, čištění klimatizace, čištění a obnovení palubové desky, odstranění zvířecích chlupů apod…

Renovace laku

Každý to známe, v průběhu užívání svého vozu dochází k narušení vrstvy laku, kdy se postupně nabalují nežádoucí látky na povrchu kapoty, např. dehet, polétavá rez, asfalt, míza, zbytky hmyzu atd., které vytváří na laku nepropustnou bariéru. Tato vrstva potlačuje lesk a další nečistoty se na laku mnohem snadněji zachytávají. Také kartáče z běžných automyček nejsou příliš šetrné k vozu a způsobují překvapivě velmi jemné škrábance na kapotě. Tyto nežádoucí vady běžným způsobem zkrátka neodstraníte.

Trápí Vás oxidace laku, hologramy na laku, oděrky a jiné vady na kapotě Vašeho vozu? Chcete jej zbavit od škrábanců a vrátit mu perfektní lesk? Obraťte se na profesionály. Výsledkem bude návrat vzhledu prakticky do původního stavu, který bude mimo jiné skvělým základem pro budoucí navoskování.

Renovace světlometů

Zmatnělé reflektory nejenže vypadají nezvhledně, zároveň se jejich špatná propustnost odráží na celkovém výkonu světlometu, a tím také na bezpečnost z jízdy. Rozleštění světel provádíme bez nutnosti demontáže z vozu pro všechna světla nebo blikače.

Jsou Vaše světla matná, zoxidovaná a poškrábaná? Nesvítí již dostatečně a mohlo by dojít k situaci, že Vaše vozidlo neprojde STK kvůli slabému účinku? Neměňte zbytečně světlomety za nové, v našem servise disponujeme profesionální technologií, která vrátí světlomety Vašeho vozu do původního stavu.

Tónování autoskel

Tónování autoskel slouží jako skvělá ochrana před UV zářením, proti přehřátí v kabině a zvyšuje také bezpečnost pasažérů v případě autonehody. Konec blednutí interiéru automobilu dlouhodobým působením UV, chraňte sebe a svůj vůz před nepříjemnými slunečními paprsky.

V našem servise CARWASH Hradec Králové provádíme profesionální aplikaci homologovaných auto fólií bez nutnosti demontáže skel dle Vašeho výběru. Součástí tónování autoskel je samozřejmě atest včetně povinného vylepení homologačních štítků.

Voskování karoserií

Voskování laku se provádí nejen z důvodu estetického. Slouží především jako ochrana, kdy hlavně v zimních měsících dostává lak vozu „zabrat“. Teplotní rozdíly, nánosy špíny a sněhové břečky v kombinaci s posypovou solí nepříznivě působí na lak i u relativně nového auta a mohou tak zapříčinit aktivaci korozi.

Podstatou voskování karosérií je vytvořit funkční ochranný film, který zacelí drobné mikro póry, zakonzervuje karoserii proti všem myslitelným vnějším vlivům a lépe odpuzuje vodu s nečistotami. Ochranu laku pomocí voskování doporučujeme 2x ročně.

Nenechte si ujít

Spokojenost našeho zákazníka je hlavní prioritou. Není žádným tajemstvím, že jsme si zde v Hradci Králové vybudovali dobré jméno. Klíčem našeho úspěchu je především flexibilita, rychlost a kvalita poskytovaných služeb. Přesto si zachováme dlouhodobě nízké ceny oproti konkurenci.

Nezapomeňte na to, že čisté a udržované auto je není jen osobní vizitkou, zároveň se jeho stav promítá do Vašeho vnitřního pocitu z další jízdy.

Pravidelná údržba vozu

Jsme schopni přizpůsobit se Vašim požadavkům, abyste se mohli soustředit jen na to, co je pro Vás důležité a starosti s údržbou svého vozu přenechali nám. Mějte své vozidlo vždy v TOP stavu.

Zvýšíme hodnotu vozu k prodeji

Zvyšte prodejní cenu svého vozu. Řádně ho vyčistíme, oživíme zašlé plasty, odstraníme případné vady na karoserii a na přání umyjeme motor. Věnujeme mu důkladnou péči, abychom zvýšili jeho hodnotu k prodeji až o 30%.

Náhradní vůz zapůjčíme zdarma

Uvědomujeme si, že nebýt dočasně mobilní je pro některé naše klienty nemyslitelné. Proto Vám z našeho vozového parků zapůjčíme po nezbytně nutnou dobu náhradní vozidlo zcela zdarma. Platíte jen pohonné hmoty.

Objednejte se online

Kontaktním formulářem nám můžete zaslat své požadavky, obratem od nás obdržíte v nejkratším termínu E-mail s potvrzením rezervace.

Telefonní kontakt