Čistení aut Hradec Králové - /o-mne.webpČistení aut Hradec Králové - bg.svgČistení aut Hradec Králové - overlay.svg
David vognar logo

DAVID VOGNAR

O MNĚ

Využijte našich služeb profesionálního čištění interiérů automobilů, ruční mytí vozidel, renovace laku vozidel, renovace světel, tónování skel a voskování karoserií v Hradci Králové a blízkém okolí.

Čistení aut Hradec Králové - /icons/google.svg
Čistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svg

76 recenzí

Čistení aut Hradec Králové - /icons/fb.svg
Čistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/star.svg

2.9 tis. sledovatelů

Čistení aut Hradec Králové - /icons/ig.svgČistení aut Hradec Králové - /icons/fb.svg

něco málo o mně

DAVID VOGNAR

Jmenuji se David Vognar, pocházím z krásného města Hradec Králové a zaměřuji se primárně na autodetailing, což je moje velká vášeň a koníček. Už od svých 15 let jsem si vybudoval silný vztah k autům, a tento zájem mě nikdy neopustil. O několik let později, což je zhruba 16 let nazpět, jsem se vážně začal zajímat o čistění vozů a autodetailing. První základy této práce jsem se naučil během svého zaměstnání, kde jsem měl možnost seznámit se s různými technikami a postupy.

Postupně jsem absolvoval různá školení, která mimochodem navštěvuji i nyní, abych stále zvyšoval svoji odbornost a vytříbil své dovednosti k dokonalosti. Důležité je totiž neustále se vzdělávat, protože technologie v autodetailingu se nezastavitelně vyvíjejí a inovují. Je nutné nezahálet a vždy jít kupředu, abych mohl svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby a nejnovější technologie.

Čistení aut Hradec Králové - bg.svgČistení aut Hradec Králové - question.webp

Nenašli jste odpovědi na Vaše otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Čistení aut Hradec Králové - adresa.webp

Adresa naší provozovny Carwash

Naše dílna Carwash David Vognar se nachází v Kuklenách na kraji města Hradce Králové (směr Pardubice) nedaleko obchodního centra Albert.

Čistení aut Hradec Králové - /logo_dark.png

Kontakt

+420 721 953 437
info@cisteniauthk.cz


Provozní doba

Po – Pá: 8:00 – 18:00

Sleduje nás již více než

3 000 fanoušků

Naše služby

- Ruční mytí aut
- Čištění interiéru aut
- Voskování laku
- Renovace laku
- Renovace světel
- Tónování skel
- Pravidelná údržba vozu
- Příprava vozu k prodeji
- Zapůjčení náhradního vozu zdarma (na vyžádaní)


O nás

Provozovna:
Pražská 904
500 04 Hradec Králové

©2024 Copyright | ČIŠTĚNÍ AUT HRADEC KRÁLOVÉ

Created with by

WEBGANG logo
Tento web je chráněn pomocí Google ReCAPTCHA a vztahují se na něj zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky společnosti Google.